Bugün oynanan Bursaspor - 24Erzincanspor maçında 24Erzincanspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım'ın, Bursasporlu futbolcu Hasan Ayaroğlu'nun boğazını sıktığı olay yaşandı. Bu olay karşısında hakem Yakup Özhan, Ahmet Yıldırım'a kart göstermedi. Bursaspor Kulübü ise konuyla ilgili bir paylaşım yaparak "Adalet?" ifadesini kullandı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 31. hafta maçında Bursaspor ve 24Erzincanspor karşı karşıya geldi. Maçın ikinci yarısında gerçekleşen olayda, 24Erzincanspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Bursasporlu futbolcu Hasan Ayaroğlu'nun boğazını sıktı. Hakem Yakup Özhan'ın, bu olay karşısında Ahmet Yıldırım'a kart göstermediği öğrenildi.

Bursaspor Kulübü, bu olaya ilişkin bir paylaşım yaparak, Ahmet Yıldırım'ın Hasan Ayaroğlu'nun boğazını sıktığı fotoğrafı paylaştı ve "Adalet?" ifadesine yer verdi. Bu olay, Bursaspor taraftarları ve futbolseverler tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

Bu tarz saldırıların hiçbir şekilde kabul edilemez olduğunu hatırlatır, sporda fair-play kurallarının her zaman geçerli olması gerektiğini vurgularız.