Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Gazipaşa ilçesinde düzenlenen mitingde Antalya'nın yeni bir döneme adım atacağını belirterek, şu sözlerle açıklamalarda bulundu:

"Antalya'nın hizmete muhtaç olduğu günler 1 Nisan itibariyle tarihin karanlık sularına gömülüyor. Antalya’mız ve 19 ilçemiz eserlerinde hizmetlerinde en güzeliyle yepyeni bir döneme merhaba diyecek. Sizlerin desteği ile Gazipaşa’mızın altın çağı Mustafa Aksoy başkanımla başlıyor."

Tütüncü, Gazipaşa'daki kalabalığın 31 Mart'ın müjdecisi olduğunu ifade ederek, Antalya'nın yeni bir döneme adım atacağını belirtti. Büyükşehir Belediyesi'nin Gazipaşa'yı ihmal ettiğini dile getiren Tütüncü, "Biz el ele vereceğiz, gönül gönüle vereceğiz, en güzel hizmetleri Gazipaşa’mıza getireceğiz. Verdiğimiz her bir sözü en güzel şekilde yerine getireceğiz. Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için geceyi gündüze katarak çalışırız. Hemşehrilerimizin vermiş olduğu her bir oy helal ettirilmesi gereken bir emanettir. Bugüne kadar en büyük referansımız arkamızda bıraktığımız 15 yıllık Kepez yolculuğumudur. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sizlere kaymak gibi yolları, en güzel hizmetleri getirmek boynumuzun borcu olsun. En güzel alt yapıları yapmak boynumuzun borcudur." şeklinde konuştu.

Önceki dönem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in belediyecilik dersi verdiğini vurgulayan Tütüncü, "Nasıl hizmet edilir? Bunun dersini verdi. Gazipaşalıların önünde bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Onun döneminde tamamlanamayan gelecek döneme kalmış projelerin hiç birisini geçtiğimiz 5 yıllık istirahat döneminde beyefendiler maalesef tamamlayamadılar. Onların tamamlayamadığı eserleri biz en güzel şekilde tamamlayacağız." açıklamasında bulundu.