Polis Haftası Kapsamında Okullarda Bilgilendirme Polis Haftası Kapsamında Okullarda Bilgilendirme

Whatsapp Image 2024 02 16 At 13.29.27Whatsapp Image 2024 02 16 At 13.23.08 (3)Whatsapp Image 2024 02 16 At 13.29.28 (2)Whatsapp Image 2024 02 16 At 13.23.08 (2)Whatsapp Image 2024 02 16 At 13.23.08 (1)

Hakan Tütüncü’nün hem ANTİAD üyelerine hem de derneğe katkılarının olduğunu hatırlatan ANTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Köleoğlu, “Derneğimizin onursal üyesi olan Hakan Başkanımızın, derneğimizin büyümesinde de çok önemli katkıları olmuştur. Çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyoruz. Dileğimiz, Antalyamızın tarımdan turizme kalkınmasıdır. Ayrıca bu ziyaret için size bir plaket yerine açılışını yaptığınız Antalya Kent Kütüphanesi’ne 4 bin adet kitap bağışı yaptık” diyerek sözü Hakan Tütüncü’ye bıraktı.
ŞEHİR ULAŞIMINI RAHATLATACAK KAVŞAKLAR GELİYOR
ANTİAD üyelerine vizyon projelerinden bahseden Hakan Tütüncü, “Bizim için, kentin beş önceliğini bulunmakta. Bunlar şehir içi trafiğinin çözümü, toplu ulaşım, imar, turizme değer katacak projeler ve yerel kalkınmaya destek olacak projeler olmak üzere beş tane öncelikli vizyonumuz var. Şehir içi trafiğinin çözümü için uzun zamandır çalıştığımız bir konu. Dünyada ve Türkiye’de bu işi çok iyi bilen uzmanlarla ve Antalya belediyeciliğini çok iyi bilen kişilerle yol alıyoruz. Maddi bir takım yatırımlarla şehri rahatlatacak kavşaklar yapmamız gerekiyor. Yeni koridorlar açmamız gerekiyor. Yeni projelerimiz arasında üç kavşak var. Merkez Bankası önü kavşağı, Uncalı kavşağı ve Çevreyolu kavşağını bir yıl içerisinde tamamlayacağız” dedi.
“TOPLU İŞ YERLERİ HEDEFLİYORUZ”
Sektörlerle birlikte hareket ederek, toplu iş yerleri hedeflediklerinin altını çizen Hakan Tütüncü, “Mobilyacılara ait, oto galerilere ait, tarım ilaçları ve gübrecilerle ilgili toplu iş yerleri benim çok yapmak isteyip, birkaç sektörde yapabildiğim çalışmalardır kendi bölgemde. Daha fazlasını yapamayışımın nedeni de Kepez bölgesinde hukuki ihtilafa konu olmuş kamu arazisi çok azdı. Ama sınırlarımız büyüyünce buna ulaşmak daha kolay olacak ve bu hedeflerimize daha da yakın olacağız. Son olarak; Antalya potansiyelinin farkında olacak ve bu potansiyelini en iyi şekilde kullanacak” dedi. 
Buluşmanın sonunda üyeler, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü’ye sorularını iletti. Soruları içtenlikle cevaplayan başkan adayı Hakan Tütüncü ve toplantının sonunda üyelerle beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.