5. Uluslararası Medya Çalışmaları Sempozyumu Düzenlendi 5. Uluslararası Medya Çalışmaları Sempozyumu Düzenlendi

Bugün, gururla kutlanacak olan 25. yıl dönümü, Antalya'nın sanat ve kültür hayatına katkılarıyla dolu bir çeyrek yüzyılın simgesidir. Bu özel dönüm noktasını kutlamak ve sanatseverlere minnettarlığını göstermek adına, Antalya Devlet Opera ve Balesi, 5 Nisan 2024'te muhteşem bir "25. Yıl Gala Gecesi" düzenliyor.

Antalya Devlet Opera ve Balesi'nin tarihçesi, Türk sanatının en parlak dönemlerinden birini yansıtır. Akdeniz'in incisi Antalya'da 25 yıl boyunca birbirinden değerli eserleri ve sanatçıları ağırlayan kurum, opera ve bale severlere unutulmaz anlar yaşatmıştır. Bu özel gece, o büyülü yolculuğun bir özeti niteliğinde olacak.

"25. Yıl Gala Gecesi" konserinde, Antalya Devlet Opera ve Balesi'nin seçkin sanatçıları, opera, bale ve klasik müziğin en sevilen eserlerini seslendirecekler. Sahneye yansıyacak olan muazzam performanslar, sanatın gücünü ve Antalya'nın kültürel zenginliğini bir kez daha vurgulayacak.

Bu özel gece, sanatseverlerin geçmişe bir yolculuk yapmalarına ve geleceğe umutla bakmalarına vesile olacak. Antalya Devlet Opera ve Balesi, 25. yıl dönümünü bu muhteşem etkinlikle kutlamaktan gurur duyuyor.

Editör: MELİS METİN