ASSİM Robotik-Kodlama Eğitimleri Başlıyor ASSİM Robotik-Kodlama Eğitimleri Başlıyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirdiği ATSO Cumhuriyetin 100. Yıl Ödül Töreni’nde Antalya İş İnsanları Derneği (ANTİAD), “Kente Değer Katanlar” kategorisinde ödül kazandı. 

ATSO’nun çeyrek asrı aşan bir geleneği haline gelen ödül töreninde ANTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Köleoğlu ödülü Antalya Valisi Hulusi Şahin ile ATSO Başkanı Ali Bahar’ın elinden aldı. 6 şubatta yaşanılan depremin ardından düzenlenen yardım kampanyasıyla bu ödüle layık görülen ANTİAD, depremin hemen ardından çalışmalara başlayarak bölgeye 329 konteyner sevk etmişti.

Gerçekleştirdikleri yardım kampanyasıyla Antalya’yı da temsil ettiklerini söyleyen ANTİAD Başkanı Bilal Köleoğlu, “Çok zorlu bir süreçte büyük bir operasyonla yardımlarımızı deprem bölgesine ilettik. ANTİAD kadar şehrimizin de yardımseverliğini deprem bölgesine göstermiş olduk. Giden her konteynerin içi de ihtiyaç malzemeleriyle doluydu. Giden konteynerler evsizlere ev, işyeri yıkılanlara dükkân oldu. Böyle bir kampanyayla bu ödüle layık olmak bizler için büyük gurur” diyerek duygularını paylaştı.
 

6-24-23-42-3

Editör: MELİS METİN