Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Antalya Şubesi'ni ziyaretinde, eski elektrik santralini restore ederek Antalya'ya kazandıracaklarını duyurdu. Başkan Uysal, ziyarette Türkiye'nin demokratik kültürü korumaya yönelik çabalarını vurgulayarak, şehirdeki istikrar ve hizmet standartlarını sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Uysal, belediyecilik anlayışlarının gelişime ayak uyduracağını ve yapay zeka gibi teknolojilerden faydalanacaklarını belirtirken, Muratpaşa Belediyesi'nin yeni bir akıllı hizmet binası inşa edeceğini açıkladı. Ayrıca, akıllı otopark zinciri ve güvenli gıda zinciri gibi projelerin yanı sıra eski elektrik santralini restore ederek Antalya'ya kazandıracaklarını ifade etti.

Başkan Uysal, TEMAD ziyaretinin yanı sıra Türkiye Polis Emeklileri Derneği Antalya Şubesi, Antalya Telefoncular Birliği ve Cam Piramit'te Akdeniz Konyalılar Federasyonu'nun düzenlediği iftar yemeğine de katıldı. Ayrıca, Kırcami'de vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Bu adımlarla Muratpaşa'da yapılan çalışmaların ve gelecek projelerin önemli bir parçası olarak, Antalya'nın kalkınması ve gelişmesine katkı sağlanmış olacak.