Muratpaşa’nın Milli Takım Gururu Muratpaşa’nın Milli Takım Gururu

Antalya’nın dört bir yanını karış karış gezen Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, acıkınca yol üzerindeki satış tezgahından tüm simitleri satın alarak, önce çocuklara sonra da hemşehrilerine ikram etti. Ayak üstü hem simitler yendi, hem de sıcacık sohbetler gerçekleştirildi.
Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, şehrin dört bir yanını karış karış gezerek, hemşehrileriyle gönül köprüleri kuruyor.
Korkuteli’den Gazipaşa’ya, Alanya’dan Muratpaşa’ya kadar Antalya’nın her köşesini gezen Tütüncü, Kapalı yol, Fener ve Düden Şelalesi yürüyüş yolunda da hemşehrileri ile kucaklaştı. Antalyalılar tarafından büyük bir sevgi gören Tütüncü, sıcak ve mütevazi tavırlarıyla da dikkat çekti. Çok sevdiği çocuklara sarıldı, yaşlıların ellerinden öperek hayır dualarını aldı. Sokak müziği yapan gençlere alkışlarla tempo tuttu, onlarla beraber şarkı söyledi. Gençleri yeteneklerinden dolayı da tebrik eden Tütüncü, acıkınca yolunun üzerindeki simit tezgahından bütün simitleri satın aldı. Tütüncü, önce çocuklar olmak üzere hemşehrilerine ikram etti. Ayak üstü hem simitler yendi, hem de sıcacık sohbetler gerçekleştirildi.

Editör: Gencay Metin