Kepez Belediyesi’nden Sınav Kaygısına Altın Tavsiyeler Kepez Belediyesi’nden Sınav Kaygısına Altın Tavsiyeler

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2’nci Ligi’nde haftasonu Manavgat Belediye Spor takımıyla mücadele edecek olan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı hazırlık çalışmalarını tamamladı. 12 Kasım Pazar Günü Manavgat deplasmanına gidecek olan Döşemealtı’nın Sultanları mutlak galip gelerek zirve yarışını sürdürmek istiyor.

Baş Antrenör Nazmi Bayköse yardımcı antrenörler Mertcan Kılıç ve Suat Değirmenci nezaretinde haftanın 5 günü antrenman yapan Döşemealtı Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2’nci Ligi’nin en genç takımı olma özelliğine sahip. Tamamı 2009-2008 ve 2007 doğumlu olan Döşemealtı’nın Nar Taneleri zorlu Manavgat deplasmanı hazırlıklarını tamamladı.

Baş Antrenör Bayköse, “Manavgat oldukça zorlu bir deplasman. Neredeyse tamamı transfer edilmiş tecrübeli sporculara sahip bir takımla oynayacağız. Biz ise çok genç ve enerji dolu bir takımız. Hedefimiz haftayı galibiyetle kapatıp yolumuzda emin adımlarla yürümek” diye konuştu. Kırmızı-siyah-beyazlı takımda geçtiğimiz hafta Tayland’da düzenlenen FIVB U21 Dünya Şampiyonasında ülkemizi ve Döşemealtı’nı temsil eden Ceylin Sayar’ın ise hafif sakatlığı bulunuyor. Omuzundaki ağrıları için tetkik yapılan Milli Voleybolcunun oynayıp oynayamayacağı maç günü kesinlik kazanacak. Kulüp ve Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, herkesi Manavgat deplasmanında bu sezonun 4’ncü maçına çıkacak olan Döşemealtı’nın Nar Taneleri desteklemeye davet ediyor.

Editör: MELİS METİN