28-29 Ekim günlerinde Antalya Nirvana Cosmopolitan Convention Center’da kapılarını açmaya hazırlanan Antalya Gayrimenkul Projeleri Yatırım Fuarı ve Zirvesi, sektör temsilcilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.


GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILACAK

Arap-Türk İş Adamları ve Yatırımcılar Derneği (ARABTURK) Başkanı İsmail Altın, Aremas Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arslan, Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanı Hakan Akçam, Antalya Emlakçılar Odası Başkanı İsmail Çağlar, Antalya İş İnsanları Derneği Başkanı Bilal Köleoğlu’nun konuşmacı olarak yer alacağı zirvede gayrimenkul sektörü konuşulacak. Ayrıca düzenlenecek zirvede sürpriz isimler de yer alacak ve sektörel bilgilerini katılımcılara aktaracak.

“400 PROJEYLE 50 FİRMA BİR ARADA”
JNR Group Fuarcılık’ın gayrimenkul sektör temsilcileriyle alıcıları, en doğru noktada buluşturmak için kapılarını açtığı gayrimenkul fuarı bu kez Antalya’da düzenleniyor. Yılların deneyimini bu kez Antalya’ya taşıdıklarını belirten JNR Group Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Haktan Öztunalı, “400 projeyle 50 firma fuarda yer alacak. İşyeri, fabrika, sanayi kuruluşu gibi pek çok konuda yatırımcı olmak isteyen katılımcıların da yer alacağı fuarda, Türkiye’nin sektörel gücüne güç katacağımız kesin” dedi.

GÜÇLÜ YATIRIMCILAR, TÜRK PAZARINDAN ALICI OLMAYA GELİYOR
Yatırımcı olarak İstanbul, Antalya, Alanya, Kıbrıs ve Mersin’den katılımcıların bulunduğunun altını çizen Öztunalı, alıcı grubunda ise Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kuveyt, Suudi Arabistan, Irak, Lübnan, Katar ve Dubai gibi ülkelerin yer aldığını ifade ederek, “Ulusal olduğu kadar uluslararası ölçeğe de sahip bir fuar düzenliyoruz. Yaşanılan bazı dünya geneli olaylara rağmen katılımcılarımızın fuarda yer alacak olması bizi çok mutlu etti. 2 Milyar 300 Milyon Dolar’lık yatırım mevzu bahis. Güçlü yatırımcılar, Türk pazarından alıcı olmaya geliyor. Ülke ekonomimizin yanı sıra bölge ekonomisi için de büyük katkı sağlayacağımızın inancınayız” şeklinde konuştu.