Kaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda, demokrasinin işleyişini ve milletin iradesini önemsediklerini vurgulayarak, partilerinin milletin iradesini pusula edinip yol haritasını belirleyeceğini ifade etti.

Seçilen belediye başkanlarına yönelik önerilerini paylaşan Kaya, ilk 6 ay içinde hazırlamaları gereken stratejik planlarda vaat ettikleri hizmetleri ve projeleri hayata geçireceklerini belirtti. Ayrıca, Antalya'nın yararına yapılacak her türlü çalışmada belediye başkanlarına destek olacaklarını ve merkezi hükümet nezdinde takip edilmesi gereken konularda da girişimlerde bulunacaklarını taahhüt etti.

Adaylık sürecinde vaat edilen projelerin gerçekleştirilmesini destekleyeceklerini ve bunların takipçisi olacaklarını vurgulayan Kaya, milletin sandıkta verdiği mesajın iktidar tarafından alınıp gereğinin yapılmasını umduklarını ifade etti.

Akdeniz Üniversitesi Piyano Öğrencileri Festivali Düzenlendi Akdeniz Üniversitesi Piyano Öğrencileri Festivali Düzenlendi

İYİ Parti'nin olağanüstü kongre sürecine de değinen Kaya, Genel Başkanları Meral Akşener'in liderliğinde partilerinin misyonunu hayata geçirmek için gereken adımları atacaklarını belirtti. Kaya, bu süreçte Genel Başkanları ve partilerinin yanında olduğunu vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Editör: MELİS METİN