Antalya Emniyet Müdürlüğü, toplumun güvenliği ve bilinçlenmesi adına önemli bir etkinliğe imza attı. 27 Mart - 02 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphaneler Haftası dolayısıyla, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik bir kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, Toplum Destekli Polislik görevlileri, öğrencilerle bir araya gelerek kitap okuma seansları düzenledi. Etkinlik kapsamında öğrencilere çeşitli kitaplar hediye edilirken, kitapların önemi ve okumanın toplum üzerindeki olumlu etkileri konusunda bilgilendirici çalışmalar yapıldı.

Kepez Belediyesi’nden Sınav Kaygısına Altın Tavsiyeler Kepez Belediyesi’nden Sınav Kaygısına Altın Tavsiyeler

Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak, toplumun her türlü tehlike ve riskten korunması, suç ve suçlularla etkin bir mücadelenin yanı sıra önleyici tedbirlerin alınmasında da toplumun katılımını sağlamak amacıyla çalışmalar yürütülmektedir. Bu kapsamda düzenlenen kitap okuma etkinliği, öğrencilere kitapları sevdirmek ve okuma alışkanlığını teşvik etmek adına önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir.

Editör: MELİS METİN