BAŞKAN ALİ BAHAR'A HÜZÜNLÜ VEDA BAŞKAN ALİ BAHAR'A HÜZÜNLÜ VEDA

Yunanistan’ın Meis Adası ile Kaş arasında düzenlenen ‘Megisti-Kaş Swim Race’te 20 ülkeden 175 sporcu yer aldı. Dünyada iki ülke arasında yapılan tek yüzme yarışı olan organizasyona milli yüzücülerden diplomatlara, iş insanlarından bürokratlara önemli isimler katıldı.

"Barış ve Dostluk" sloganıyla her yıl Uluslararası Likya Kaş Kültür Sanat Festivali’nin sonunda düzenlenen Megisti-Kaş Swim Race, dünyada iki kıta arasında yapılan tek yüzme yarışı olarak bir kez daha büyük önem kazandı.

Yüzme yarışının ana sponsorları olan Türkiye’nin en eşsiz doğasına sahip destinasyonlarından biri olan Kaş'ta kapılarını açan Radisson Blu Hotel, Novva Hotels ve Mekvin Hotels Deniz Feneri Lighthouse, Megisti-Kaş Swim Race katılımcılarına özel ayrıcalıklı konaklama fırsatları sunarken, çeşitli etkinlik programları ile uluslararası olarak düzenlenen bu anlamlı yarışı daha da unutulmaz hale getirdi.

7 kilometrelik parkuru yüzenler arasında Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi Joep Wijnands da yer alırken, yarışta birincilik ödülünü İtalyan eski milli yüzücü Egor Tropeano kazandı.

Screenshot 7-3

Editör: MELİS METİN