AKARYAKIT ve gıda sektörünün öncü firması Mevlana Petrol Grup, turizm sektöründe de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce kurumsal otelcilik alanında uzun süredir çalışan Volkan Şimşek ile yönetim danışmanlığı konusunda anlaşmaya varan grup, iki önemli ismi daha kadrosuna dahil etti. Demre’de bulunan Andriake Hotel’in işletmesini yapan, Belek’teki Dosinia Luxury Resort’un hissedarı olan ve geçtiğimiz yıl Imperial Turkiz Resort Hotel ile Sunland Resort Kemer’e ortak olan Grup, Genel Koordinatörlük görevi için Levent Suyolcuoğlu ile anlaşırken Andriake Hotel Genel Müdürlüğüne Ümit Erkanlı getirildi. 

‘YATIRIMLARA DEVAM’

 

Turizm sektöründe güçlü isimlerle yollarına devam etmek istediklerini belirten Mevlana Petrol Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, “Bilindiği gibi akaryakıt ve gıda sektörlerinde uzun süredir faaliyet göstermekteyiz. Ancak turizmde yatırımlarımıza daha yeni başladık diyebiliriz. Bu noktada doğru kişilerle doğru adımlar atarak ilerlemek istiyoruz. Bu noktada hem Levent Suyolcuoğlu’nun hem de Ümit Erkanlı’nın bize önemli bir güç katacağına inanıyoruz. Yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kısa sürede adımızdan söz ettirir hale gelmek istiyoruz” şeklinde konuştu.  

HAYATPARK’TAKİ YANGIN ORMANA SIÇRAMADAN SÖNDÜRÜLDÜ HAYATPARK’TAKİ YANGIN ORMANA SIÇRAMADAN SÖNDÜRÜLDÜ

Mevlana Petrol Grup ailesine katılmaktan son derece memnun olduğunu belirten Levent Suyolcuoğlu ise sözlerine şu şekilde devam etti: “Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübemizi şimdi Mevlana ailesi için kullanacağız. Yeni sezondan beklentilerimiz oldukça fazla. Bu noktada en kısa sürede çalışmalarımıza başlayıp otellerimizi yeni sezona hazır hale getireceğiz. Bu anlaşma her iki taraf için de hayırlı olsun.”

Demre gibi tarih kokan bir bölgede Andriake Hotel’i en iyi şekilde pazarlamak istediklerini söyleyen Ümit Erkanlı, “Mevlana Petrol Grup, özellikle son iki yıldır turizm alanında önemli yatırımlar gerçekleştiriyor. Hedefimiz Andriake Hotel’i ziyaret eden misafirlerimizin mutlu şekilde ayrılmaları. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz” dedi. 

Editör: MELİS METİN