Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklerle dopdolu bir program sunan otel, herkesi farklı alanlarda unutulmaz deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

Farklı başlıklar altında 5 duyuya da hitap edecek olan etkinliklerle Mayıs ayı boyunca hem otel misafirlerine hem de dışarıdan katılım göstermek isteyenlere kapılarını açan Radisson Blu Hotel Kaş, keyif dolu anlara tanıklık etmenizi sağlıyor.

İletişim Fakültesi  Ajans Haberciliği Ele Alındı İletişim Fakültesi Ajans Haberciliği Ele Alındı

Arının: Kendinizi Yeniden Keşfedin

Ezgi Akman Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks etkinliği ile Bahar ayının arınma ve yenilenme çağrısına eşlik edebileceğiniz etkinlik ile zihinsel fazlalıklardan arınıp yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Tadın: Lezzet Dolu Bir Deneyim

Tayfa İstanbul’un gerçekleştireceği Single Malt Scotch Whisky Tadım Atölyesi ile farklı İskoçya'nın 6 farklı üretim bölgesinden 6 özel lezzeti tadımlarken yeni lezzetler keşfedebilirsiniz.

Gezin: Doğaya ve Tarihe Kaçış

Foto Safari etkinliği ile yerel kültür ve tarih turlarıyla Kaş’ın cazibe merkezlerinde keyifli bir gezi imkanı sunacak olan program, bölgenin zengin tarihini ve kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunacak.

Dinleyin: Müzik Dolu Anlar

Nil Jazz Quartet ile misafirlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak olan etkinlik takviminde, keyifli bir atmosferde, lezzetli içecekler eşliğinde dinlenecek ve dans edecek olan konuklar, müzik dolu bir gün geçirecekler.

Eğlenin: Yeni Deneyimler

Tayfa İstanbul’un düzenlediği Maske yapım atölyesi ile kendi yeteneklerinizin farkına varabileceğiniz bir deneyim elde edebilirsiniz. Mayıs ayı boyunca düzenlenecek olan bu etkinliklerle, Radisson Blu Hotel Kaş, misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmayı amaçlarken, yeni dostluklar kurmaya ve keyif dolu anlara tanıklık etmeye davet ediyor.

Mayıs Ayı Etkinlik Takvimi

O4 Mayıs 

TADIN / Tayfa İstanbul Single Malt Scotch Whisky Tadım Atölyesi

ARININ / Ezgi Akman Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks 

05 Mayıs

DENEYİN/ Tayfa İstanbul Mask & Coffee ve Paint & Wine

ARININ / Ezgi Akman Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks

17 Mayıs

DİNLEYİN/ Nil Jazz Quartet

18 Mayıs 

EĞLENİN / Gençlik ve Spor Bayramı Bando Etkinliği

19 Mayıs

GEZİN/ Foto Safari