KONYAALTI’NIN SPORCULARI SERTİFİKALARINI ALDI KONYAALTI’NIN SPORCULARI SERTİFİKALARINI ALDI

Ünlü şef Fabrice Canelle, Radisson Blu Hotel Kaş' ta

50 özel havuzlu odadan oluşan içerisinde 3 adet A La Carte restaurantı olan spa ve wellness alanlarıyla konuklarına mükemmel bir ortam sunan Radisson Blu Hotel Kaş, misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmaya devam ediyor.    

Kaş'ın İF tasarım ödüllü gözde oteli Radisson Blu Hotel Kaş, lezzet tutkunlarını heyecanlandıran bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Dünyaca Ünlü şef Fabrice Canelle, Asya-Füzyon mutfağının büyüleyici lezzetlerini konuklara sunmak için chef table etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında konuklar, şefin özel hazırladığı yemeklerin eşsiz tatlarını keşfetme fırsatı buldu. Asya mutfağının çeşitliliği ve ustalığını yansıtan lezzetler, konukları büyüledi.

LEZZET DÜŞKÜNLERİNİN YENİ ROTASI

Chef Fabrice Canelle imzasını taşıyan özel menüler Radisson Blu Hotel Kaş'ın içinde yer alan Zeugma  Restorant’ta otel dışındanda lezzet düşkünlerini ağırlayacak.Şefin özgün tarzı ve lezzetleri, misafirlere unutulmaz bir deneyim sunmaya devam edecek. Radisson Blu Hotel Kaş, konuklarına sadece konforlu konaklama değil, aynı zamanda özgün ve lezzet dolu bir deneyim vaat ediyor. Şef Fabrice Canelle'nin imzasını taşıyan bu özel menüler, misafirlerin gastronomik yolculuklarına unutulmaz bir lezzet katıyor.

DÜNYACA ÜNLÜ ŞEFLERİN EŞSSİZ TATLARI

MK Group bünyesinde bulunan Radisson Blu Hotel Kaş, büyüleyici atmosferi, farklı oda tipleri ve özel terasındaki havuzlarıyla tatil anlayışınıza yeni bir boyut getiriyor. 50 özel havuzlu odadan oluşan içerisinde 3 adet A La Carte restaurantı olan spa ve wellness alanlarıyla konuklarına mükemmel bir ortam sunan otel, eşsiz manzarasının keyfini dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı özel menülerle birleştirerek konuklarının damak zevkinize hitap eden bir tatil deneyimi sunuyor.

"FARKLI KÜLTÜRLERİN LEZZETLERİNİ ÖĞRENİYORUZ"

Düzenlenen etkinlik hakkında konuşan MK Group Turizm Koordinatörü Cenk Çığır, "MK Group olarak tesislerimizdeki gelişmiş hizmeti gastronomi alanında da Antalya'ya taşıyoruz. Dünyaca ünlü şefleri ve mutfakları Antalya'ya getirmek bizler için büyük bir mutluluk. Böylece hem dünyaca ünlü şeflere ülkemizin yanı sıra Antalya'yı tanıtıyor hem de bizler kendilerinden farklı kültürlerin lezzetlerini öğreniyoruz" diyerek görüşlerini aktardı.

Editör: Gencay Metin