Ramazan Bayramı’nın milletimizin inanç ikliminde özel bir yeri vardır. Ramazan Bayramı umuttur, olgunluktur, barıştır, paylaşmanın getirdiği berekettir. Ramazan Ayı’nın bize hatırlattığı birlik, hoşgörü ve diğerkâmlığı, önce Ramazan Bayramı’na sonrasında ise ömrümüzün geri kalanına taşımaya gayret edelim. Yaşlılarımızla hasbihal edelim, çocuklarımızla çocuk olalım. Gelenek, göreneklerimizi bizi biz yapan değerlerimizi itinayla yaşatmaya devam edelim diye temenni ediyorum. 

REKOR İLE BAŞLADIK, REKORLARLA DEVAM EDECEĞİZ REKOR İLE BAŞLADIK, REKORLARLA DEVAM EDECEĞİZ

Değerlerimizi yaşatarak ağız tadıyla, huzur ve güven içerisinde bayram geçirebilmemiz için askerimiz, polisimiz, sağlıkçılarımız başta olmak tüm kurumlarımızla, ekiplerimizle görevimizin başında olacağız. Bayram tatili süresince görev yapacak olan kamu personelimize, görevlerinde kolaylıklar diliyor, Ramazan Bayramı münasebetiyle yola çıkacak olan kıymetli hemşehrilerimizin de dikkatli olmalarını; trafik kurallarına ve işaretlerine azami ölçüde uymalarını bilhassa rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Antalyalı hemşehrilerimiz ve kentimizi teşrif edecek olan misafirlerimiz olmak üzere, Aziz Milletimizsin ve İslam âleminin Ramazan Bayramını içtenlikle kutluyorum. 

Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Hulusi ŞAHİN
Antalya Valisi