TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Tat Antalya’dan iki ismin Genel Merkezde yeni yönetim organlarında görev aldıklarını, TMMOB delegeliğine ise yedi ismin seçildiğini belirtti.

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Tat konu ile ilgili şunları söyledi:

Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi’nden Dev Proje Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi’nden Dev Proje

“26-28 Nisan 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilen TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 49. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Yönetim Kurulu seçimleri sonuçlanmıştır. Şubemizde geçmiş dönemlerde başkanlık yapan üyelerimiz İlhan Metinve İbrahim Koru, yeni yönetim organlarına seçilerek bizleri gururlandırmışlardır.

Mazbatalarını alan EMO yeni Yönetim Kurulu ve organları, ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev dağılımını yapmışlardır. Beş dönem boyunca EMO Antalya Şubesi’nde başkanlık yapmış olan İlhan METİN, oy birliği ile Elektrik Mühendisleri Odası Onur Kurulu Başkanlığına seçilmiştir.

Aynı zamanda, Antalya Şubesi’nde bir dönem başkanlık yapan İbrahim KORU da Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir.

Ayrıca, Şaban Tat, İlhan Metin, İbrahim Koru, Ahmet Aydın, Mesut Yaman, İbrahim Seydan ve Niyazi İl TMMOB delegeliğine seçilmişlerdir.

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve diğer oda organlarına seçilen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.”

Editör: MELİS METİN