Antalya İş İnsanları Derneği; bu yıl 19. kez düzenlenen Uluslararası Runtalya Maratonu’nda üyeleriyle birlikte koştu.  ANTİAD ekibi yürüttükleri bireysel kampanya ve topladıkları bağışla Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) destek vererek çocukların eğitimine burs bağışında bulundu. 

Başkan Kotan Turnuvada Tenis Oynadı Başkan Kotan Turnuvada Tenis Oynadı

Antalya'da bu yıl 19.’su koşulan ve Türkiye'nin en büyük lifestyle maratonu Runtalya’da 47 ülkeden 1600'ü yabancı olmak üzere, toplam 10 bin sporcu ve vatandaş buluştu. Etkinlikte, 42, 21, 10 ve 5 kilometrelik parkurlar koşuldu. 
 
Düzenlenen organizasyon hakkında görüşlerini aktaran Antalya İş İnsanları Derneği Başkanı (ANTİAD) Bilal Köleoğlu, “Cumhuriyet’in geleceği gençler için mesafe katettik. RUNTALYA 2024 koşusuna katılan ve görkemli bir kalabalıkla koşuya renk katan ANTİAD üyelerimize ve dışarıdan maddi manevi destek veren tüm bağışçılara teşekkür ederiz” dedi. 
 
TÜM GELİR TÜRK EĞİTİM VAKFI’NA BAĞIŞLANDI 
 
Düzenlenen bu tip etkinliklerin kente katma değer kattığını söyleyen ANTİAD Başkanı Köleoğlu, “Bu maratonda elde ettiğimiz katılım ve sponsorluk gelirinin tamamını Türk Eğitim Vakfı’na bağışladık. Bu tip projeler vesilesiyle daha da bilinçleniyoruz. Biz de Cumhuriyet’in geleceğine ışık tutacak gençler için bir umut olduk” ifadelerini kullandı.