Radisson Blu Hotel Kaş Dopdolu Etkinlik Programı ile İlgi Odağı Oldu MK Grup'un turizm yatırımlarından olan ve IF Tasarım Ödülü sahibi gözde otel Radisson Blu Hotel Kaş, geçtiğimiz günlerde düzenlediği ve 3 gün süren dopdolu etkinlik programıyla dikkatleri üzerine çekti. Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklerin ilk aşamasını tamamlayan Radisson Blu Hotel Kaş, farklı başlıklar altında 5 duyuya hitap eden etkinliklerle hem otel misafirlerine hem de dışarıdan katılımcılara unutulmaz deneyimler yaşattı.

Programın başlangıcını yapan Ezgi Akman, Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks etkinliğiyle baharın arınma ve yenilenme çağrısına eşlik ederek zihinsel fazlalıklardan arınma ve yeni başlangıçlara olanak sağladı. Programın ikinci gününde Tayfa İstanbul çatısı altında gerçekleştirilen Cenk Çığır'ın Single Malt Scotch Whisky Tadım Atölyesi ise katılımcılara İskoçya'nın altı farklı üretim bölgesinden altı özel lezzeti tatma fırsatı sundu ve yeni lezzetler keşfetmenin ayrıcalığını yaşattı.

Radisson Blu Hotel Kaş'ın eşsiz Akdeniz manzarasında düzenlenen programın üçüncü gününde ise Tayfa İstanbul'un organize ettiği Maske Tasarım Atölyesi ve Paint & Wine Resim Atölyesi,   katılımcıların kendi yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanıdı. Renkli malzemelerle tasarladıkları maskelerle keyifli zaman geçiren katılımcılar, unutulmaz bir güne de imza atmış oldular. Kaş'ın gözde oteli Radisson Blu Hotel Kaş, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği yeni etkinliklerle bir kez daha adından söz ettirmeye hazırlanırken misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmaya devam ediyor.

Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklerle dopdolu bir program sunan otel, herkesi farklı alanlarda unutulmaz deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

Farklı başlıklar altında 5 duyuya da hitap edecek olan etkinliklerle Mayıs ayı boyunca hem otel misafirlerine hem de dışarıdan katılım göstermek isteyenlere kapılarını açan Radisson Blu Hotel Kaş, keyif dolu anlara tanıklık etmenizi sağlıyor.

Arının: Kendinizi Yeniden Keşfedin

Ezgi Akman Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks etkinliği ile Bahar ayının arınma ve yenilenme çağrısına eşlik edebileceğiniz etkinlik ile zihinsel fazlalıklardan arınıp yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Tadın: Lezzet Dolu Bir Deneyim

Tayfa İstanbul’un gerçekleştireceği Single Malt Scotch Whisky Tadım Atölyesi ile farklı İskoçya'nın 6 farklı üretim bölgesinden 6 özel lezzeti tadımlarken yeni lezzetler keşfedebilirsiniz.

Gezin: Doğaya ve Tarihe Kaçış

Foto Safari etkinliği ile yerel kültür ve tarih turlarıyla Kaş’ın cazibe merkezlerinde keyifli bir gezi imkanı sunacak olan program, bölgenin zengin tarihini ve kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunacak.

Dinleyin: Müzik Dolu Anlar

Nil Jazz Quartet ile misafirlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak olan etkinlik takviminde, keyifli bir atmosferde, lezzetli içecekler eşliğinde dinlenecek ve dans edecek olan konuklar, müzik dolu bir gün geçirecekler.

Eğlenin: Yeni Deneyimler

Tayfa İstanbul’un düzenlediği Maske yapım atölyesi ile kendi yeteneklerinizin farkına varabileceğiniz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Mayıs ayı boyunca düzenlenecek olan bu etkinliklerle, Radisson Blu Hotel Kaş, misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmayı amaçlarken, yeni dostluklar kurmaya ve keyif dolu anlara tanıklık etmeye davet ediyor.

Mayıs Ayı Etkinlik Takvimi

BAŞKAN KOTAN, “BİZLERE ANADOLU COŞKUSU YAŞATIYORSUNUZ" BAŞKAN KOTAN, “BİZLERE ANADOLU COŞKUSU YAŞATIYORSUNUZ"

O4 Mayıs 

TADIN / Tayfa İstanbul Single Malt Scotch Whisky Tadım Atölyesi

ARININ / Ezgi Akman Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks

05 Mayıs

DENEYİN/ Tayfa İstanbul Mask & Coffee ve Paint & Wine

ARININ / Ezgi Akman Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks

17 Mayıs

DİNLEYİN/ Nil Jazz Quartet

18 Mayıs 

EĞLENİN / Gençlik ve Spor Bayramı Bando Etkinliği

19 Mayıs

GEZİN/ Foto Safari