Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde, seçimlerde yeniden Belediye Başkanı olarak seçilen Ümit Uysal, büyük bir coşkuyla karşılandı. Yüzde 62.4'lük oy oranıyla başkanlık koltuğuna oturan Uysal, belediye fuayesinde düzenlenen karşılama töreninde seçmenlerine teşekkürlerini sundu ve yeni döneme dair umut dolu sözlerle seslendi.

100 Bilim İnsanı Akdeniz Anemisini Yazdı 100 Bilim İnsanı Akdeniz Anemisini Yazdı

Başkan Uysal, “1 Nisan 2024’te başlayan şehrimizin ve Türkiye’mizin yeni aydınlık süreci kutlu olsun” ifadeleriyle, yeni dönemin heyecanını ve umutlarını dile getirdi. Yeniden seçilmenin sevincini eşi Ümran Uysal’la paylaşan Başkan, önlerindeki görevin bilincinde olduklarını vurguladı.

Cumhuriyetin değerine vurgu yaparak, herkesin kendi ülkesini yükseltme sorumluluğu olduğunu belirten Uysal, “Her birimiz, kendi refah sınırlarımızı, demokratik yaşam standartlarımızı ve yaşam kalitemizi artırmak için çaba göstermeliyiz” dedi.

Ülkenin içinde bulunduğu zorlu ekonomik sürece rağmen, yapılan tercihlerin kendilerine büyük bir sorumluluk yüklediğini ifade eden Başkan Uysal, “Vatandaşlarımızın tercihi, bizlere bu kritik dönemi dimdik ayakta geçirme görevi verdi. Bu dönemi, birlik ve beraberlik içinde, Türkiye’yi daha güçlü ve aydınlık bir geleceğe taşıyarak atlatacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Uysal, seçim sürecinde emek veren herkese teşekkür ederken, mücadelelerinin daha da güçlenerek devam edeceğini belirtti. Yeni dönemin ülke ve şehir için hayırlı olmasını dileyen Başkan, “Yaşasın Türkiye” diyerek sözlerini tamamladı.

Editör: MELİS METİN